Przedszkole Akademia Wyobraźni w Marklowicach

Zakład Epidemiologii Chorób Zakaźnych i Nadzoru

Ul. Chocimska 24, 00-791 Warszawa

Email: istankiewicz@pzh.gov.pl; tel.: +48 22 54 21 386

Warszawa, 11 marca 2018r.

Szanowni  Rodzice  i  Opiekunowie,

Przed Państwem szansa bezpłatnego zaszczepienia dzieci przeciw pneumokokom – jednych z najbardziej groźnych bakterii wywołujących ciężkie choroby i często pozostawiających powikłania na całe życie.

Taką możliwość oferuje Państwu Ministerstwo Zdrowia. Można zaszczepić dzieci  do 5 r.ż., które dotąd nie otrzymały szczepionki przeciw pneumokokom. Wystarczy tylko zgłosić się do swojego Lekarza Pierwszego Kontaktu.

Zachęcam Państwa do skorzystania z tej możliwości, bo przecież:

„ Pneumokoków nie lubimy, więc nasze dzieci zaszczepimy”

Z poważaniem,

Dr med. Iwona Paradowska-Stankiewicz

Konsultant Krajowy ds. Epidemiologii

Więcej informacji na stronie

• Dnia 16.02.2018 w naszym przedszkolu odbył się pokaz  sztuk walki UKS „WON-HYO” Z MARKLOWIC.

W pokazie wystąpiły nasze przedszkolaki oraz absolwenci  naszego przedszkola .

- Obrazek 1

• Kaja Kolarska zdobyła I miesce w kategorii 3,4l w III Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej dla Przedszkolaków "Let's sing". Konkurs został zorganizowany przez Publiczne Przedszkole nr 4 w Wodzislawiu śl.

gratulujemy

• Matylda Dzierżęga otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Moja babcia i mój dziadek" zorganizowanym przez Zespół Szkolno Przedszkolny w Godowie

gratulujemy

• WIELKI SUKCES W NASZYM PRZEDSZKOLU

Nasze przedszkole zajęło pierwsze miejsce w konkursie ekologiczno-edukacyjnym pod hasłem "NIE TRUJ SĄSIADA!" stanowiącego część projektu "Gmina z (dobrą) energią!" za którą odpowiadają Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego oraz partner – Planergia Sp. z o.o. W konkursie wzięło udział ponad 170 placówek z terenu Subregionu Zachodniego. Zmagania konkursowe trwały od stycznia 2017 roku do końca grudnia 2017 roku. Otrzymany bon zostanie przeznaczony na zakup pomocy dydaktycznych dla naszych dzieci.

• ”Składamy serdeczne podziękowania
    naszym kochanym Babciom i Dziadkom oraz Rodzicom
     za ufundowanie wspaniałego basenu z piłeczkami,
    w którym możemy bawić się w długie zimowe dni.”

WASZE WNUKI I DZIECI