Przedszkole Akademia Wyobraźni w Marklowicach

Logowanie
 • OGŁOSZENIE

  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
  w Marklowicach serdecznie zaprasza na spotkanie Rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie pierwszej w roku szkolnym 2018/2019. Spotkanie odbędzie się 12 czerwca 2018 roku
  o godzinie 16.00 w budynku szkoły podstawowej.

 • Miejskie Przedszkole nr 5 w Hrubieszowie zorganizowało Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Polskie Symbole Narodowe". W konkursie tym wzięły udział dzieci z grupy Mądre Sówki, które otrzymały:

   III miejsce - Damian Grzonka

  wyróżnienie - Lena Stępień

  GRATULUJEMY

 • 15 maja do naszego przedszkola zawitali aktorzy ze Studia Teatralnego ,,Skrzat" z Krakowa i zaprezentowali dzieciom spektakl pt.: ,,CZARUJĄCA ŻABA".

  To przygodowa bajka dla dzieci, w której czarująca żaba przybywa na dwór królewski. Dzięki swojej życzliwości i czarowi pomaga królewiczowi przezwyciężyć lęki i strach.

   - Obrazek 1

 • 11 maja odbył się IV ogólnopolski Optymistyczny Maraton "Sprintem do Maratonu", w biegu uczestniczyło całe nasze przedszkole. Każdy, kto ukończył bieg został zwycięzcą i otrzymał medal!

   - Obrazek 1  - Obrazek 2

 • POKAZ AZOTU

  08.05.2018 odbył się pokaz azotu w grupach strszych przez firmę PREWAC z Rogowa. Wykonano wiele doświadczeń np: zamroziliśmy sałatę która się kruszyła, balony, a nawet utworzyliśmy "kabel" z naszych ciał. Ciekawe doświadczenia wywołały wielkie zdziwienie i zachwyt.

  POKAZ AZOTU - Obrazek 1  POKAZ AZOTU - Obrazek 2

 • 27 kwietnia Misie Elfy i Ekoludki obchodziły Dzień Książki w ramach innowacji pedagogicznej. Podczas spotkania bajkę o książce oraz zasady dbania o książki przeczytała mama Lenki z grupy Ekoludki. Były także zabawy i zgadywanki książkowe. 

   

   - Obrazek 1  - Obrazek 2

 • W dniu 26.04.2018r dzieci z grupy Mądre Sówki i Motylki odwiedziły Izbę Regionalną w Marklowicach utworzoną przez Towarzystwo Miłośników Marklowic. Zwiedzanie połączone było z czytaniem opowiadania o Marklowicach "Znaki są ważne" E. Winkler. Opowiadanie czytała pani z Towarzystwa Miłośników Marklowic w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. 

   - Obrazek 1   - Obrazek 2

 • 24 kwietnia grupy starsze wzięły udział w konkursie wiedzy o Marklowicach. Konkurs odbył się w naszym ogrodzie przedszkolnym i polegał rozkodowaniu planszy o Marklowicach. Jak zwykle przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą o naszym regionie. Brawo!!

   

 • Zespół taneczny z grupy Motylki zdobył II miejsce w konkursie tanecznym "Muzykalne Przedszkolaki" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 3 w Radlinie

  Rozdanie nagród odbyło się 26 kwietnia 2018r gratulujemy

   

                                      

 • 16. 04.2018 nasze zespoły taneczne oraz wokalne wzięły udział w konkursie "Mała Poleczka" w Radlinie. Udało się zdobyć dwa wyróżnienia: Kaja Kolarska z grupy Ekoludki oraz "Roztańczone dzieciaki" z grupy Motylki

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów